deníček

8.3. 2010

8. března 2010 v 17:50 | Werí :)
Dneska jsme byli se Sammíkem na veterině, protože pořád v něm tak divně pískalo a tak... Doktor ho po dlouhém boji poslechl u mě na rameni. Prý tam je nějaký šelest - pravděpodobně to byl přechozený zápal plic.
Pak nastal další boj a to kvůli injekci kortikoidů a antibiotikům na přeléčení. Drželi jsme ho s mamkou dvě a i tak to byl horror. Nepískal, ale snažil se kousat... báli sme se, abysme mu stiskem nic neudělali, ale naštěstí je v pořádku....je jen hodně otřesený...teď tu sedí a čučí jak puk...nenechá na sebe moc sáhnout, má teď docela strach... ale snad ho to přejde, budeme ho upácet masíčkem :)

Tomu byste nevěřili :D

21. února 2010 v 17:39 | Werí :)
Sammík si zabral moji postel....sem nemocná, tak jsem si chtěla lehnout, ale to né, protože v mojí posteli se rozvaluje on, tak mu tam nesmim překážet :D.....no chápete to? To je vážně hrozný :D
Celou dobu spal u mě na stole, ale když sem se šla opláchnout a pak sem si plánovala lehnout, tak po příchodu do pokoje jsem zjistila, že Sammíček se vyvaluje v mojí peřině :D

Jinak holky úspěšně zdolaly svoje menší problémy a obě jsou zase veselý...už jsou trochu společenštější, ale pořád je to s nima hodně těžký :)

7.2.2010

7. února 2010 v 10:09 | Werí :)
Halo, halo :D
Tak jak to vypadá s našima špuntíkama? Holky si nedaj pokoj a nedaj, každou chvíli se perou, ale zatim neteče krev, tak do toho nezasahujem. Charlie chce vůdčí postavení a Abby se nechce podřídit...proto ty šarvátky.
Sammy už si zvyká pěkně...pomalu přestává kakat všude, kde se namane a začiná bejt docela společenskej. Příští víkend mu chceme pořídit klec, aby se pak do ní mohli nastěhovat s novým mimčem, co dostaneme :)

25. 1. 2010

25. ledna 2010 v 19:07 | Werí :)
Takže, první větši vycházka mimo klec :D..první byl na řadě Sammy, původně byl dost vyděšenej a bobky sem sbírala všude :D... pak se teda otrkal a pobíhal, označkoval si mě, gauč a spoustu dalších věcí. Pak mi lez pod oblečením a já sem si četla. No najednou se mi zakous do lejtka :D...tak sem se lekla a pěkně trhla nohou xD... takže sem chudáka vyděsila strašně, tak sem ho šla radši odnýst zpátky domů a teď chrní.
No, pak sme tam brali holky :D...Abby ta byla vyjančená z toho, že tam Sammyho cejtila (Charlie to bylo dost fuk xD )... nj, pozná budoucího ženicha :D... ty ani moc nebobkovali, jak byli dvě, tak je to uklidňovalo. Lezli mi do večeře - kradli mi rejži. :D... no a pak už začaly bejt ze samýho běhání utahaný, tak sme je vrátili zase domů xD.

23. 1. 2010

23. ledna 2010 v 16:16 | Werí :)
Sammíček už se nám docela otrkává, už přiběhne i ke mě, když běhá kolem klece a ťape po mě, i když do ruky ho pořád eště moc neberu, nechci ho vyplašit, nechávám to na něm.
Jen jsem teď byla pryč a příjde mi trochu divný, ani mě neuvítal jako obvykle, jen leží, ani mě neočuchal, když sem mu dala ruku do klece... doufám, že je prostě jen hodně unavený.

Holky si zvykají trochu pomaleji, Abby je míň bojácná, než Charlie a leze i hodně z klece. Ale alespoň už si všichni berou jídlo i z ruky. Holky spapaj skoro cokoliv, co se jim dá...Sammy je trochu víc vybíravý, sladké mu moc nechutná - ani piškoty. Spíš maso, to si veme vždycky :D...

17.1.2010

17. ledna 2010 v 12:44 | Werí :)
Včera jsme byli s Abby u veterináře... chytli nějaký breberky :D...tak sme jednoho z nich museli vzít na veterinu. Abby mi trochu probobkovala mikinu, ale jinak dobrý. Dostali sme připravek, kterej se lil do vody a musejí se tím otřít houbičkou... mamka to po bojí úspěšně zvládla :D. Taky jsme je museli rozdělit... Sammy teď bydlí v mým pokoji a holky v jídelně. Zatím jsou všichni dost ustrašení a nekomunikativní....no, snad je to přejde. :D
 
 

Reklama