Odpornej svět

9. května 2010 v 17:20 | Werí :) |  Me
cc


Tak co, líbí se vám obrázek?

Jestli jo,t ak snad ani číst nepokračujte a můžete odejít z tohoto blogu!

Už sem zaslechla, že se někdo zmiňoval o olejových skvrnách jako o "krásném díle přírody" ..zajímalo by mě, kde na tu kravinu přišel. Není to ani krásné a ani dílo přírody.
Poslední dobou je mi čím dál víc  na zvracení z toho, jak se lidi chovaj ke svýmu okolí. Jedete autem (už to je teda hnus, ale neva) a kolem sebe vidíte jen silnice, železnice, budovy...továrny...popřípadě pole...byť jen kousek nedotčené přírody abyste pohledali. Vůbec nechápu, jak se chováme k něčemu, co tu bylo ještě dávno před námi. K něčemu, bez čeho bychom tu vůbec nebyli.
Místo kácení lesů, stavění budov a zvráceného vyhlazování živočichných druhů, bychom se měli snažit alespoň trochu obnovit napáchané škody. Už nikdy se to nepodaří.. a to jen proto, že jsme byli moc hrdí a chamtivý.
Osobně nechápu, jak může na tohle Matka Příroda vůbec koukat...už dlouho se mluví o konci světa(další z lidských ješitností, mluví se o konci světa, i když je ve "hře" pouze zánik lidstva) ..občas v něj doufám. Trvalo by to spoustu spoustu času, než by se příroda vzpamatovala, ale nebyli bychom tu my - ti, kteří jí ničíme. Všechno by bylo mnohem lepší. Asi vám příjde zvrácené doufat v zánik civilizace.... věřte mi, kdybych měla možnost rozhodnout (i s tím, že zemřu samozřejmě i já), nikoho se nezeptám, s nikým se neporadím a bez kapky lítosti odsoudím celé lidstvo k záhubě...!
Toť můj názor, Adios
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Potkanka Potkanka | Web | 9. května 2010 v 17:56 | Reagovat

tak to s tebou úplně souhlasím,chtělo by to něco jako noemovu archu a tam dát jenom ty věci který jsou neškodlivý...

2 Potkanka Potkanka | Web | 14. května 2010 v 18:37 | Reagovat

přidáš zase něco o potkáncích třeba fotečky?

3 Styracosaurus Styracosaurus | 3. května 2011 v 20:58 | Reagovat

souhlasím i když trochu i odporuju :)
olejová skrvna na papíře s vodou je krásná ale v přírodě je to odporný:)
No země si to líbit rozhodně ani zdaleka líbit nenechala v japonsku ta Fukušima, Amerika tornádáda - a vzhledem k tomu že podle Mayského kalendáře Země vstoupila do jakéhosi očistce- tak si myslím že si lidi začnou uvědomovat co všechno způsobili a to pak budou dnešní hodnoty v prd... a místo nich soulad z přírodou atd.. :-D

4 Styracosaurus Styracosaurus | 3. května 2011 v 21:04 | Reagovat

a pokud de o tom souzení podle jednotlivce nelze odsoudit celek, pokud by se třeba obějevila nějáká anomálie do doby kdy se na zemi oběvil australopiték a ty je pozabijela tak by ses nevivynula ale i poškodila rovnováhu (australopitéká sežere dinofelis a ten dinofelis by neměl potravu, mamuta sní neandrtálec- neandrtálce jeskyní lev )
a navíc se furt vyvijíme třeba se staneme potravou pro další úspěšnější druh ale bylo by to super nebyla by žádná ekononická krize, žádné války, žádné jaderné katastrofi a hlavně žádní blbečči co ti hned na začátku dne se na tebe ošklivě podívaj a zkazí tím celej den :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama