6. Kapča

25. března 2010 v 21:03 | Werí :)

Nový začátek
.

V léčebně to bylo lepší, než sem si myslela, všichni se ke mně chovali mile a snažili se mi pomoct. Nejhorší byly první dny, kdy mě provázeli abstinenční příznaky. Proti těm mi ovšem dávali tlumidla, takže jsem všechno překlepala.
Hádejte co se mi tu ale dostalo do rukou. Dopis od babičky. Prý ho našli v mým batohu a nechtěli ho vyhazovat. Chvíli sem s ním jen tak seděla a pak sem ho roztřeseně otevřela.

Milá Jill,
Jestli tohle čteš, pravděpodobně už tady nejsem. Vím, že jsi se často ptala, proč bydlíš se mnou a co se stalo s rodiči. Nebyla to jejich vina. Rozešli se a Theresa pak zjistila, že je těhotná. Nemohla si tě nechat, měla jisté osobní problémy, které nedokázala překonat. Nebudu tě tím zatěžovat. Tvůj otec o tobě neví. Možná bys ho chtěla poznat. Jak jistě víš, jmenuje se Gregory House, ale možná nevíš, že je diagnostik. Pracuje v Princeton Plainsboro tady v New Jersey. Trochu mě znal, kdyby ses ho rozhodla  navštívit, pozdravuj ho ode mne.
S láskou
Tvá babička

Tak takhle to všechno bylo. Jen, možná mi to nemuseli tajit. Celej svůj pobyt v léčebně jsem přemýšlela nad svým tátou. Jestli by o mě stál nebo ne. Zatím jsem se nerozhoupala k tomu, abych ho kontaktovala.
Jestli vás zajímá jak dopadla moje léčba, tak zdařile. K recidivě jsem se nedostala. Dostudovala sem školu a teď stojím tam, kde jsem si sama sebe ještě před pár lety nedokázala představit. Před lékařskou fakultou, na kterou jsem udělala příjmačky jako jedna z nejlepších. Možná mě teď čeká jiný život a možná… se jednou setkám i se svým otcem. Kdo ví…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama