4. Kapča

25. března 2010 v 20:20 | Werí :)

Osudová chyba
...

Tim to všechno začalo, nevinným šňupnutím na zkoušku. Jenže to sme netušili co příjde. Během čtvrt minuty nastala euforie. Nejlepší pocit, jakej sem kdy zažila. Všechno zmizelo, problémy, dokonce i fyzická bolest byla pryč. Vnímala sem ten skvělej pocit, kterej mnou prostupoval a na ničem jinym mi vtu chvíli nezáleželo. Odlítnout od všech starostí všedního života, bejt jen sBrianem, kterej pro mě byl nejdůležitější osobou vživotě.
Nejlepší bylo, že mě nepřepadli žádný abstinenční příznaky, který ze začátku nebejvaj. Přišla sem domů svýbornou náladou, kterou mi ale zkazil telefonát znemocnice. Volali kvůli babičce. Ihned jsem tam spěchala a našla babičku ležet na lůžku připoutanou na přístrojích. Jen stěží vnímala okolní svět. Sedla sem si kní a chytla jí za ruku. Neměla sem jí vyloženě ráda, ale pořád to byla moje babička.
"Jillinko?" zamumlala tiše a já jí jen cosi šeptla vodpovědi. Vypadala hrozně, prý měla infarkt a nevypadá to moc dobře. Nesměla sem u ní bejt pořád, měla sem na to jen chvilku. Po tvářích se mi koulely slzy a ty tam byly účinky heroinu.
"Napsala sem ti už před třemi lety dopis, kdyby se mi něco stalo. Najdeš ho vkredenci pod hromadou papírů, co tam sou. Přečti si ho, Jill," zamumlala tiše a mě se začal obracet žaludek zoufalstvím. Mluvila, jakoby se neměla dočkat ani rána. "Prý budeš muset na nějaký čas do domova, než se najdou tvoji rodiče, zlatíčko. Zítra přijď, budou na tebe čekat."
Víc už sem slyšet nechtěla, vytrhla sem jí ruku a zmizela zpokoje. Rozhodnutá udělat jedinou věc, která mě vtu chvíli napadla. Naprosto udýchaná jsem doběhla domů a začala házet nejdůležitější věci do baťohu. Nechtěla sem tam zůstat ani minutu. To tak, děcák! Natáhla sem na sebe bundu a hodila si batoh na záda. Eště sem prohrabala kredenc a vytáhla dopis, kterej sem ohla a narvala do kapsy.
První věc, co by mě normálně napadla by byla jít za Brianem. Ale já teď měla jiný cíle. Nedalekou tržnici, kde se sdržuje poměrně dost dealerů. Babička měla dost peněz, který jsem si zbaráku taky vzala, takže sem si mohla dovolit lepší matroš. Obchod nebyl žádný problém a brzo sem vkapse měla i nádobíčko, které sem mohla potřebovat.
Veřejné záchody to jistily. Nechtěla sem už na nic čekat, žádný šňupání, když už, tak natvrdo. Stejně je můj život celej na hovno, tak nemá cenu něco řešit. Všechno sem si rozložila. Po teoretický stránce sem znala všechno perfektně, a tak sem si na lžičku dala heroin scitronovou šťávou. Nechala sem to rozehřát nad plamenem zapalovače a natáhla to do stříkačky. Ruku sem si pevně obvázala nad loktem a teď musela přijít to nejtěžší, píchnout. Chvíli sem váhala, ale pak sem se odvážila hledat žílu, která se mi dokonce povedla napíchnout hned napoprvé. Natáhla sem do injekce i trochu krve a pak vstříkla, což jsem vrychlém sledu ještě jednou zopakovala, aby se do mě dostalo co nejvíc látky. Ihned se dostavil dobře známý pocit a já uvolněně povolila šátek na ruce a opřela si hlavu o stěnu.
Vydržela sem tam sedět celkem dlouho, než jsem opatrně vyčistila stříkačku a hodila jí zpátky do batohu i sostatníma věcma. Na dopis sem úplně zapomněla, vlastně sem ho ani nechtěla otevřít. Opatrně jsem se zvedla a vyrazila za Brianem. Tomu se moc nelíbilo to, že jsem použila injekci, ale co stim mohl dělat. Možná to odemě tenkrát bylo hnusný, ale stáhla sem ho do toho ssebou. Na byt sme už neměli peníze a tak sme začali přespávat po venku, ve starejch budovách nebo skate parcích. Na fet sme si vydělávali většinou menšíma krádežema nebo žebráním. Popřípadě, když sme potkali někoho známýho, co byl ochotnej se podělit. Naše potřeba se ale zvyšovala, a tak bylo peníze těžký shánět.
Nakonec sme sehnali dávku, která by stačila pro nás oba, jenže něco se tenkrát zvrtlo…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kakačka Kakačka | Web | 31. března 2010 v 20:29 | Reagovat

Týjo ! Mě uplně fascinuje, jak to všechno víš ? :D Ale je to fakt moc dobrý !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama