Leden 2010

1x03 Occam's Razor

31. ledna 2010 v 22:06 | Werí :)
Režisér: Bryan Singer
Scénář: David Shore
Poprvé uveden: 30. listopad 2004
Číslo epizody: 1x03
Guest star: Kevin Zegers, Faith Prince, Alexis Thrope, Laurenc John
Konečná diagnóza: Otrava kolchicinem


1x02 Paternity

30. ledna 2010 v 2:10 | Werí :)
Režisér: Peter O'Fallon
Scénář: Lawrence Kaplow
Poprvé uveden: 23. listopad 2004
Číslo epizody: 1x02
Guest star: Scoty Mechlowicz
Konečná diagnóza: Subakutní sklerotizující panencefalitida


Žhavil Béďa, žhavil drát :D

29. ledna 2010 v 20:31 | Werí :) |  Video

To si prostě musíte pustit :DD

1x01 Pilot

29. ledna 2010 v 20:12 | Werí :)


Režisér: Bryan Singer
Scénář: David Shore
Poprvé uveden: 16. listopad 2004
Číslo epizody: 1x01
Guest star: Robin Tunney (Rebecca Adler)
Konečná diagnóza: Neurocysticercosis (Tasemnice)


Info

29. ledna 2010 v 17:26 | Werí :)

1. Série

1x04 - Maternity (Mateřství)
1x05 - Damned If You Do (Jeptiška)
1x06 - The Socratic Method (Sokratovská metoda)
1x07 - Fidelity (Věrnost)
1x08 - Poison (Jed)
1x09 - DNR (Nechat zemřít)
1x10 - Histories (Anamnéza)
1x11 - Detox (Absťák)
1x12 - Sports Medicine (Sportovní medicína)
1x13 - Cursed (Prokletý)
1x14 - Control (Sebeovládání)
1x15 - Mob Rules (Zákon mafie)
1x16 - Heavy (Těžká váha)
1x17 - Role Model (Nečekaná pravda)
1x18 - Babies & Bathwather (Nová generace)
1x19 - Kids (Děti)
1x20 - Love Hurts (Láska bolí)
1x21 - Three Stories (Tři příběhy)
1x22 - Honeymoon (Líbánky


Dr. House

29. ledna 2010 v 16:57 | Werí :)

Základní infoHerci
Značná většina textu bude přeložena z wiki.

New Design

28. ledna 2010 v 21:35 | Werí :) |  Me
Tákže máme novej design :D...nwm jak se vám líbí, můžete mi sdělit své dojmy....rozhodně není podle mých přestav, nějak mě blbne menu a nechce se tam ukazovat jinej font, ale to pokoumu až zejtra, dneska mám toho designu plný zoubky :DD
Takže tak.. zase ho tu chvíli nechám, ale nwm jak dlouho :))

Design

27. ledna 2010 v 21:16 | Werí :)
Chci předělat design...páč sem zjistila, že je na rozlišení dost malej :D.. a u někoho, kdo má vyšší rozlišení to není celý, tak potřebuju udělat novej....ale uvítala bych návrhy, s čím ho mám udělat :))
Předem děkuji :)

Esej na aj

26. ledna 2010 v 0:20 | Werí :) |  povídky

Have you ever heard of the old farm in the Oklahoma? People can hear strange sounds around it. Animals and people are disappearing there. Nobody has ever seen them again.
There are strange legends about this farm. Someone says that the farm lies on the old Indian burying-ground and the souls of dead can't rest in peace. But I've heard something else.
Many years ago, the old nice man lived there. He was helping to other people every time he could. Everyone liked him.
His death is still mystery. His grand-daughter found him lying on the floor. There was blood everywhere and his eyes were still crying for help. The killer hasn't been found yet and probably never will be. The couple of families were trying to live there, but all of them said the same things. They heard strange sounds and saw a ghostly figure, which was whispering: "Bring him back."
After that people were starting to disappear. Many people believe that everything will stop only after the killer pay for his crime. Until that angry ghost won't go away.

25. 1. 2010

25. ledna 2010 v 19:07 | Werí :) |  deníček
Takže, první větši vycházka mimo klec :D..první byl na řadě Sammy, původně byl dost vyděšenej a bobky sem sbírala všude :D... pak se teda otrkal a pobíhal, označkoval si mě, gauč a spoustu dalších věcí. Pak mi lez pod oblečením a já sem si četla. No najednou se mi zakous do lejtka :D...tak sem se lekla a pěkně trhla nohou xD... takže sem chudáka vyděsila strašně, tak sem ho šla radši odnýst zpátky domů a teď chrní.
No, pak sme tam brali holky :D...Abby ta byla vyjančená z toho, že tam Sammyho cejtila (Charlie to bylo dost fuk xD )... nj, pozná budoucího ženicha :D... ty ani moc nebobkovali, jak byli dvě, tak je to uklidňovalo. Lezli mi do večeře - kradli mi rejži. :D... no a pak už začaly bejt ze samýho běhání utahaný, tak sme je vrátili zase domů xD.

Kokos

24. ledna 2010 v 16:19 | Werí :) |  fotky
Tak, holky dostaly kokos vydlabanej :D... a takhle to dopadlo xD...Další fotečky

23. ledna 2010 v 16:33 | Werí :) |  fotky
Tak...konečně úspěšnost s fotkama :D...to byl boj tohle vyfotit, ale tak, tyhle už sou celkem dobrý xDNa prvních dvou opět ségry v hamaku :D...Charlie (husky) a Abby (aguti)
áá ten třetí toe Sammy v kleci, byl tkej rozespalej, když sem ho fotila :D

2 fotky

23. ledna 2010 v 16:23 | Werí :) |  fotky
Strašně se omlouvám za šílenou kvalitu, ale ten foťák je jak z roku raz dva, fotí jen ve slunečním světle a navíc jen z dálky a to by zas nebyli vidět vůbec...nwm co to je zač... takže promiňte...Na prvním obrázku příšerně hrozná fotka holek v hamaku... a na druhé je Sammy v domečku na stolku - jeho dočasný výběh :D

23. 1. 2010

23. ledna 2010 v 16:16 | Werí :) |  deníček
Sammíček už se nám docela otrkává, už přiběhne i ke mě, když běhá kolem klece a ťape po mě, i když do ruky ho pořád eště moc neberu, nechci ho vyplašit, nechávám to na něm.
Jen jsem teď byla pryč a příjde mi trochu divný, ani mě neuvítal jako obvykle, jen leží, ani mě neočuchal, když sem mu dala ruku do klece... doufám, že je prostě jen hodně unavený.

Holky si zvykají trochu pomaleji, Abby je míň bojácná, než Charlie a leze i hodně z klece. Ale alespoň už si všichni berou jídlo i z ruky. Holky spapaj skoro cokoliv, co se jim dá...Sammy je trochu víc vybíravý, sladké mu moc nechutná - ani piškoty. Spíš maso, to si veme vždycky :D...

SBčka

23. ledna 2010 v 16:01 | Werí :)

Krásný webík, hlavně o potkáncích :))Filípek

17. ledna 2010 v 16:20 | Werí :)
Vím, že už je to dlouho, co jsi mě opustila, ale neboj se, nezapomněla sem. Ani nevím, jestli mám nějakou památku, nějakou fotečku. Byla si naše zlatíčko, co vždycky přiběhlo, když se zavolala. Věčnej mazílek a vím, že si nám milovala.
Odešla si, když jsem byla se školou pryč, takže jsem se nemohla ani rozloučit - mrzí mě to, moc... :(
Doufám, že jsi se tu měla krásně a nic ti nechybělo, milovali sme tě stejně jako ty nás a moc jsme si přáli, abys nás nikdy neopustila, ale takový život prostě není.
Neboj, nikdy nezapomenu, i když už je to moc, moc dlouho...

Nebíčko

17. ledna 2010 v 13:49 | Werí :)


Duhový most
Nebe a Zemi spojuje most. Jmenuje se Duhový most, protože má barvy duhy. Právě na konci Duhového mostu je zem s loukami, kopci a údolími porostlými svěží zelenou trávou.
Když zemře milované zvíře, odejde do této země. Zde je vždy dostatek jídla a pití a teplé jarní počasí. Stará a slabá zvířata jsou opět mladá a silná. Ta, které byla nějak zmrzačená, jsou opět zdravá. Celý den si tu všichni spolu hrají.
Jen jedno jediné zde chybí. Jejich člověk na Zemi, který je miluje. A tak si každý den hrají a běhají, dokud nepřijde den, kdy si jeden z nich přestane hrát a vzhlédne. Čenich zavětří. Oči upřeně hledí. Ten jeden z nich rychle odběhne od skupiny.
Právě Tě uviděl a ve chvíli, kdy se Ty a Tvůj přítel setkáte, vezmeš ho do svého náručí a obejmeš. Políbí Tvůj obličej znovu a znovu a znovu a Ty znovu pohlédneš do jeho věrných očí.
Pak překročíte Duhový most spolu a už nikdy více se nerozdělíte.
Neznámý autor

Tímhle vám chci říct, že mi moc chybíte a nikdy na Vás nezapomenu. A doufám, že se jednou za tím duhovým mostem opravdu setkáme. S láskou Vaše maminka :)
Kájísek

17. ledna 2010 v 13:49 | Werí :)
Kájíska sme si přinesli někdy po prázdninách 2008. Byla to taková vyplašená myška a nikdy se úplně neochočila... nerada se mazlila, ale stejně to bylo naše zlatíčko.
Ale byla to naše alkoholička, pivo moc nemusela, ale víno a griotku s džusem, to jo xD (důkaz na prostřední fotce - právě griotka s džusem xD )
Musela být utracena někdy v listopadu 2009 - nádor mléčné žlázy, tlačilo jí to na něco a začínala být agresivní a pak i krvácela a přestávala jíst.
Moc mi chybí :(... už mi tu nesedá v rohu u počítače a nekrade mi jídlo z talíře.
Doufám, že se máš tam někde v nebíčku dobře, stejská se mi, Kají :(17.1.2010

17. ledna 2010 v 12:44 | Werí :) |  deníček
Včera jsme byli s Abby u veterináře... chytli nějaký breberky :D...tak sme jednoho z nich museli vzít na veterinu. Abby mi trochu probobkovala mikinu, ale jinak dobrý. Dostali sme připravek, kterej se lil do vody a musejí se tím otřít houbičkou... mamka to po bojí úspěšně zvládla :D. Taky jsme je museli rozdělit... Sammy teď bydlí v mým pokoji a holky v jídelně. Zatím jsou všichni dost ustrašení a nekomunikativní....no, snad je to přejde. :D